Цензор.НЕТ

28.02.18 15:07

Неплатників аліментів почали відправляти на суспільно корисні роботи

В Україні ухвалено перші рішення про притягнення до адміністративної відповідальності за несплату аліментів на утримання дітей та призначено покарання у вигляді виконання суспільно корисних робіт.

Неплатників аліментів почали відправляти на суспільно корисні роботи

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Мін'юсту, про це повідомив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр.

"Це стало можливим завдяки злагодженим діям органів державної виконавчої служби та судової гілки влади, спрямованих на впровадження в дію нових примусових заходів до злісних неплатників аліментів", - зазначив заступник міністра.

За його словами, відповідні рішення щодо двох боржників, які не платять аліменти тривалий час, було ухвалено Бершадським районним судом Вінницької області за результатами розгляду протоколів, складених державним виконавцем Бершадського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Заступник міністра повідомив, що обидва боржники не мають майна, не працюють і фактично ігнорують обов'язок зі сплати аліментів. При цьому один із боржників має заборгованість зі сплати аліментів за 4 роки на утримання трьох дітей у розмірі 78 000 гривень, другий - заборгованість за 9 місяців на утримання двох дітей у розмірі 30 000 гривень.

"Таким чином виконання правопорушниками оплачуваних суспільно корисних робіт буде ефективним заходом примусу, оскільки зароблені ними кошти будуть спрямовані на погашення наявної заборгованості по аліментах", - резюмував Сергій Шкляр.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики