Цензор.НЕТ

28.02.18 16:40

"Я не програв у своєму житті ще жодної виборчої кампанії", - Порошенко про майбутні президентські вибори. ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко заявив, що прийме рішення про участь у президентських виборах тоді, коли почнеться виборча кампанія.

Про це він заявив під час прес-конференції "Виклики - 2018", повідомляє Цензор.НЕТ.

Відео 112

Глава держави зазначив, що зараз потрібно займатися об'єднанням усіх політичних сил, суспільства, держави. "Тому що я спеціально зробив дострокові парламентські вибори в 2014 році саме для того, щоб у нас було мінімум чотири роки для проведення реформ. Поки парламент, уряд і коаліція матимуть можливість проводити реформи, ми працюватимемо", - підкреслив Порошенко.

"Я б не хотів сперечатися про те, хто лідирує у рейтингах, бо я займаюся реформуванням держави, реформами оборони, зовнішньої політики, а не рейтингами. І займаюся цим із самого початку. Рішення про участь у виборчій кампанії я прийматиму тоді, коли кампанія розпочнеться", - відповів Порошенко на запитання журналістів.

"Я помилився, я точно 100% братиму участь у президентських виборах, як виборець. Буду голосувати в Україні, в Києві, можу назвати адресу виборчої дільниці. Це буде Будинок офіцерів. Я наголошую, що після виборів я точно житиму в Україні в будь-якій якості. Я абсолютно небайдужий до України і я зроблю все, щоб не допустити реваншу", - заявив глава держави.

"Я не програв у своєму житті ще жодної виборчої кампанії", - резюмував Порошенко.

 Нагадаємо, перший тур чергових президентських виборів в Україні має пройти 31 березня 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики