Цензор.НЕТ

01.03.18 07:47

Санкції з Клюєва зняли з технічних причин, - ГПУ. ВIДЕО

Зняття санкцій з високопосадовців часів Януковича ніяк не вплине на розслідування кримінальних справ в Україні.

Про це, як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН, заявили представники Генеральної прокуратури перед народними депутатами.

Зняття санкцій із Сергія Клюєва, що був власником фірми, на яку оформлено Межигір'я, в ГПУ пояснюють технічними причинами. Але представники Генпрокуратури так і не змогли сказати, чи подаватимуть апеляцію на рішення Європейського суду. Водночас цього року обіцяють передати до суду справу стосовно колишнього міністра юстиції Олени Лукаш.

"Питання подання або неподання апеляції на це рішення, на нашу думку, більше в політичній площині, але ми вважаємо, що підозра Клюєву є обґрунтованою. Цього року всі справи підуть до суду", - підкреслив начальник управління міжнародно-правового співробітництва та євроінтеграції Євген Пікалов.

Нагадаємо, Загальний суд ЄС 21 лютого скасував рішення Європейського Союзу про введення санкцій проти Сергія Клюєва. Разом із тим, санкції проти Сергія Клюєва залишаються в силі до закінчення терміну подачі апеляційної скарги, або, в разі її подачі, до закінчення розгляду апеляції.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики