Цензор.НЕТ

01.03.18 08:47

Для прибирання снігу в Києві задіяно 560 одиниць спецтехніки, - КМДА

Київські комунальні служби продовжують прибирання наслідків негоди.

Для прибирання снігу в Києві задіяно 560 одиниць спецтехніки, - КМДА

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба КМДА.

За даними відомства, задіяно 293 одиниці снігоприбиральної техніки "Київавтодору", 180 одиниць техніки комунальних житлово-експлуатаційних дільниць, близько 90 тракторів і малої механізації "Київзеленбуду", а також техніка інших підприємств.

Крім того, в Києві працює 36 бригад ручного прибирання, які розчищають від снігу тротуари та зупинки громадського транспорту, що утримуються підприємствами корпорації, підходи до підземних і наземних пішохідних переходів та сходові марші. У дворах житлових будинків працює 3800 працівників ЖЕД. Розчищенням снігу в парках і скверах займаються працівники "Київзеленбуду".

"Звертаємо увагу всіх балансоутримувачів на необхідність негайного розчищення снігу на закріпленій балансовій території. У разі порушення правил благоустрою міські інспектори з благоустрою складатимуть протокол, що є підставою для накладення штрафу", - підкреслили в КМДА.

Обмеження в'їзду великогабаритного та великовагового транспорту триває сьогодні до 10:00.

Також повідомляється, що комунальники працюють у посиленому режимі і наполегливо просять власників транспортних засобів не залишати машини вздовж вулиць і доріг, щоб не заважати спецтехніці оперативно прибирати проїжджі частини від снігу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики