Цензор.НЕТ

01.03.18 17:05

Регламентний комітет 12 березня розгляне подання на зняття недоторканності з нардепа Бакуліна

Комітет Верховної Ради з питань регламенту 12 березня розгляне подання Генерального прокурора про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Євгена Бакуліна.

Регламентний комітет 12 березня розгляне подання на зняття недоторканності з нардепа Бакуліна

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Верховної Ради.

"Народні депутати, учасники засідання комітету розглянули питання про подання, ініційовані і внесені до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю.В., "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича", "Про надання згоди на затримання народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича", "Про надання згоди на обрання щодо народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою (арешт)" (№ 14/2 / 1-36811- 16). ... За результатами розгляду питань Комітет ухвалив рішення і визначився з датою розгляду подань, ініційованих і внесених до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю. В. - 12 березня 2018 р.", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, Бакулін очолював "Нафтогаз України" з березня 2010 року по березень 2014 року. У березні 2014 року його затримали за підозрою в розкраданні коштів в особливо великих розмірах у справі "про бурові установки". Потім Печерський суд Києва відпустив Бакуліна під заставу в 10 млн грн.

У липні 2017 року Луценко заявляв, що готується подання до ВР про надання  згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Бакуліна.

16 лютого 2018 року в ГПУ повідомили, що подання про притягнення до кримінальної відповідальності, надання згоди на затримання та обрання запобіжного заходу Бакуліну підписано і направлено до Верховної Ради України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики