Цензор.НЕТ

01.03.18 21:39

"Ми повністю готові", - Пентагон відповів на хвастощі Путіна "новою ядерною зброєю"

У Міністерстві оборони США заявили, що не здивовані заявами російського президента Володимира Путіна про нову ядерну зброю.

"Ми повністю готові", - Пентагон відповів на хвастощі Путіна "новою ядерною зброєю"

 Як заявила прес-секретар Пентагону Дана Вайт, військові США готові захищати свою країну, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Ми не здивовані заявами і американський народ має бути впевнений, що ми повністю підготовлені", - сказала Вайт.

Вона додала, що системи протиракетної оборони США в Європі не орієнтовані на Росію, а призначені насамперед  для захисту від загроз з боку Ірану, Північної Кореї та інших загроз.

Раніше сьогодні у своєму посланні Федеральним зборам президент Росії Володимир Путін заявив, що в Росії розроблена компактна надпотужна ядерна енергоустановка для крилатої ракети, яка буде невразливою для систем протиракетної оборони. Путін заявив, що такі "недружні кроки щодо Росії, як розгортання системи ПРО" до кордонів із Росією, "стають неефективними".

16 лютого генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав Росію бути "відкритою" в питанні дотримання договору між СРСР та США в 1987 році про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (INF).

Тоді ж він заявив, що хоча мета НАТО - "це світ без ядерної зброї", Альянс продовжить залишатися ядерним блоком. Він пояснив, що "світ, де Росія, Китай і Північна Корея мають ядерну зброю, але НАТО не має, це небезпечний світ".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики