Цензор.НЕТ

03.03.18 14:11

16 учнів школи-інтернату на Чернігівщині госпіталізовано з гострою кишковою інфекцією

Поліція і прокуратура Чернігівської області встановлюють причину спалаху гострої кишкової інфекції в Борзнянській школі-інтернаті, внаслідок якої до лікарні потрапили 16 учнів.

16 учнів школи-інтернату на Чернігівщині госпіталізовано з гострою кишковою інфекцією

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Чернігівській області.

"Серед учнів Борзнянської загальноосвітньої школи-інтернату зафіксовано спалах гострої кишкової інфекції. Постраждали учні 1, 4, 6, 9 і 10 класів, госпіталізовано 16 школярів", - зазначають правоохоронці.

Стан здоров'я дітей оцінюється як легкої та середньої тяжкості. За дітьми, які контактували, встановлено медичний нагляд. Фахівці Чернігівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я проводять протиепідемічні та дезінфекційні заходи, лабораторні дослідження.

Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 137 Кримінального кодексу України (невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх унаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров'ю потерпілого). Стаття передбачає штраф від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, обмеження волі терміном до трьох років або позбавлення волі на той самий термін із позбавленням права обіймати певні посади до трьох років або без такого.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики