Цензор.НЕТ

05.03.18 15:30

В окупованому Криму суд продовжив арешт фігурантам бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір"

Підконтрольний Росії Київський райсуд Сімферополя продовжив арешт фігурантам бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір" - Сейрану Салієву, Мемету Бєлялова та Асанову Сулейману - до 9 червня.

В окупованому Криму суд продовжив арешт фігурантам бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір"

Як передає Цензор.НЕТ, про це 5 березня в коментарі Крим.Реалії розповів активіст "Кримської солідарності" Сервер Мустафаєв.

За словами активіста, сторона захисту "традиційно" просила змінити запобіжний захід, але російський суд не прийняв клопотання до уваги.

21 грудня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відхилив апеляційні скарги захисту на продовження арешту трьом фігурантам "справи Хізб ут-Тахрір" Сейрану Салієву, Мемет Бєлялову та Тимуру Ібрагімову, затриманим 12 жовтня в Бахчисараї.

12 жовтня в Криму російські силовики заарештували шістьох жителів Бахчисарая. Це Тимур Ібрагімов, Марлен (Сулейман) Асанов, Мемет Бєлялов, Сейран Салієв, Сервер Зекір'яєв та  Ернес Аметов. ФСБ інкримінує їм участь у забороненій у Росії та анексованому Криму організації "Хізб ут-Тахрір".

Захисники заарештованих і засуджених у "справі Хізб ут-Тахрір" кримчан вважають їх переслідування мотивованим за релігійною ознакою. Адвокат Еміль Курбедінов зазначає, що переслідувані в цій справі російськими правоохоронними органами - переважно кримські татари, а також українці, росіяни, таджики, азербайджанці та кримчани іншого етнічного походження, які сповідують іслам.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики