Цензор.НЕТ

05.03.18 16:42

Суд визнав незаконним і скасував рішення КДК прокурорів стосовно догани Горбатюку

Касаційний адміністративний суд Верховного суду України визнав незаконним і скасував рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії (КДК) прокурорів про догану начальнику Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергію Горбатюку.

Суд визнав незаконним і скасував рішення КДК прокурорів стосовно догани Горбатюку

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", на засіданні в понеділок суд задовольнив скаргу Горбатюка, визнав протиправним та скасував відповідне рішення КДК прокурорів від 11 жовтня 2017 року. На таке рішення може бути подана апеляція на розгляд Великої палати Верховного суду України.

11 жовтня 2017 року КДК прокурорів вирішила притягнути до дисциплінарної відповідальності Горбатюка, застосувавши до нього дисциплінарне стягнення у вигляді догани.

Сам Горбатюк пояснив, що догану було винесено йому за скаргою заступника Генпрокурора Юрія Столярчука, з яким у нього вже більше року триває конфлікт.

"Протягом певного часу він (Столярчук. - Ред.) перешкоджав розслідуванню в трьох гучних справах, а потім вирішив взагалі їх забрати. Виніс незаконні постанови, які я намагався оскаржити у Генерального прокурора", - пояснив тоді Горбатюк.

За його словами, йшлося про розслідування справ про причетність певних посадових осіб до злочинів, пов'язаних з екс-генпрокурором Віктором Пшонкою.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики