Цензор.НЕТ

05.03.18 16:52

Фільм про те, як Путін підміняв сечу спортсменам, завоював "Оскар"

Фільм режисера Браяна Фогеля "Ікар" про допінг у російському спорті удостоєний премії Американської кіноакадемії "Оскар" у номінації "Найкращий документальний фільм".

Фільм "Ікар" американського режисера Браяна Фогеля про допінг-скандал у Росії удостоєно премії "Оскар" у номінації "Найкращий документальний фільм", передає Цензор.НЕТ із посиланням на dw.com.

Фогель присвятив перемогу екс-главі Московської антидопінгової лабораторії Григорію Родченкову, який брав участь у підготовці і зйомках картини. Режисер назвав Родченкова "безстрашним інформатором, який живе зараз у великій небезпеці".

"Це картина про Росію, але здебільшого - про важливість говорити правду", - сказав Браян Фогель, отримуючи статуетку.

У фільм вміщено бесіди з колишнім главою Московської антидопінгової лабораторії Григорієм Родченковим, який утік до США і став інформатором Всесвітнього антидопінгового агентства.

Фільм американця Браяна Фогеля розповідає про велогонщика-любителя (це сам Фогель), який під час тренувань для участі в гонці Haute Route вирішив використовувати допінг. Щоб обійти допінг-тест, він звернувся до Дона Кетліна, директору антидопінгової лабораторії Олімпійського комітету США. Кетлін відмовився брати участь в експерименті, але познайомив Фогеля з главою Московської антидопінгової лабораторії Григорієм Родченковим, який погодився допомогти.

Фільм про те, як Путін підміняв сечу спортсменам, завоював Оскар 01
Продюсер "Ікара" Ден Коган і режисер фільму Браян Фогель на врученні "Оскара".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики