Цензор.НЕТ

07.03.18 08:56

Закон про приватизацію набув чинності

Закон України від 18 січня 2018 № 2269-VIII "Про приватизацію державного та комунального майна", який був офіційно опублікований 6 березня, в середу, 7 березня, набув чинності.

Закон про приватизацію набув чинності

Раніше Закон було опубліковано в газеті Верховної Ради України "Голос України", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Мета Закону - прискорити процес продажу державного майна, а також зробити його прозорим.

Закон запроваджує два способи продажу - це аукціон і викуп об'єктів приватизації в тому разі, якщо на момент ухвалення закону майно вже перебувало в оренді.

Також встановлюється 11 місяців підготовки для об'єктів великої приватизації та 5 місяців для малої.

Один із ключових моментів законопроекту - приватизація за англійським правом. До 1 січня 2021 року покупці об'єктів приватизації мають право вимагати укласти всі правові угоди в рамках права Англії та Уельсу.

Відповідно до закону, Кабінет міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності має розробити та привести у відповідність із цим законом свої нормативно-правові акти; забезпечити розробку та прийняття міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади нормативно-правових актів, передбачених цим законом; забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їхніх нормативно-правових актів, що суперечать цьому закону. 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики