Цензор.НЕТ

13.03.18 13:46

"Сказати точну дату зустрічі "нормандської четвірки" я зараз не можу", - Клімкін

Визначення дати зустрічі "нормандської четвірки" (Франція, Німеччина, Україна, Росія) є предметом консультацій, точні числа наразі не визначено.

"Сказати точну дату зустрічі "нормандської четвірки" я зараз не можу", - Клімкін

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Сказати точну дату зустрічі "нормандської четвірки" я зараз не можу. Це процес консультацій із нашими німецькими та французькими друзями і партнерами і, звісно, визначення порядку денного, оскільки збиратися на міністерську зустріч без того, щоб прийняти якісь реальні рішення, особливо якщо це стосується двох ключових тем - безпека та звільнення наших політв'язнів і заручників, немає сенсу", - пояснив міністр.

Клімкін уточнив, що також на порядку денному стоїть питання миротворчої місії на Донбасі, про яку Росія "не готова розмовляти".

За його словами, під час візиту глави МЗС Франції Жана-Іва Ле Дріана до Києва буде порушено питання щодо продовження роботи "нормандської четвірки".

"Ми домовилися з Хайко Маасом (ще не призначений новий глава МЗС Німеччини. - Ред.) про розмову... після розмови з Маасом і цієї розмови (з главою МЗС Франції. - Ред.) говоритимемо, яким чином продовжувати це (переговори в "нормандському форматі". - Ред.) на міністерському рівні", - пояснив Клімкін.

Він висловив сумнів, що глава МЗС Росії Сергій Лавров "отримає мандат" на зустріч, доки тривають президентські вибори в РФ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики