Цензор.НЕТ

13.03.18 17:47

Найманці РФ знову обстріляли автобус зі співробітниками Донецької фільтрувальної станції

Вантажний автомобіль КамАЗ зі знезаражувальними реагентами, а також автобус зі співробітниками Донецької фільтрувальної станції потрапили під обстріл російських найманців.

Найманці РФ знову обстріляли автобус зі співробітниками Донецької фільтрувальної станції

Як передає Цензор.НЕТ, про це у вівторок повідомляє прес-служба  комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу"".

"Сьогодні автомобіль КамАЗ доставив гіпохлорит натрію. Дорогою з ДФС автомобіль потрапив під обстріл. На щастя, ніхто зі співробітників не постраждав. О 14:05 під обстріл потрапили "вахтовка" й автобус, що вивозили змінний персонал з ДФС. В автобусі вибито шибки, співробітники не постраждали", - йдеться в повідомленні.

У КП "Вода Донбасу" пояснили, що на Донецьку фільтрувальну станцію (ДФС) здійснюється доставка знезаражувальних реагентів - рідкого хлору і гіпохлориту натрію для забезпечення технологічного процесу очищення питної води.

"У таких умовах забезпечувати процес очищення і транспортування питної води вкрай складно і небезпечно для життя наших співробітників", - сказано в повідомленні.

З Донецької фільтрувальної станції питна вода подається в Авдіївку, частково Донецьк і Ясинувату, в селище Червоний Партизан, села Крута Балка і Верхньоторецьке.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, вчора співробітники ДФС також потрапили під обстріл найманців РФ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики