Цензор.НЕТ

14.03.18 16:13

Троян: "Україна і Болгарія співпрацюватимуть у сфері запобігання катастроф"

Сьогодні, 14 березня, Верховна Рада України ухвалила законопроект "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія про співробітництво в разі виникнення катастроф".

Троян: "Україна і Болгарія співпрацюватимуть у сфері запобігання катастроф"

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, відповідне рішення підтримали 228 народних депутатів.

"Ратифікація Угоди дозволить оперативно надавати взаємодопомогу, обмінюватися інформацією, а в разі виникнення надзвичайних ситуацій вирішувати питання ліквідації їх наслідків", - зазначив заступник Міністра внутрішніх справ Вадим Троян.

В Угоді визначаються порядок надання та отримання допомоги, процедура перетину кордону та правила перебування команд з надання допомоги, ввезення, вивезення, а також транзит обладнання та засобів допомоги, порядок використання повітряних суден, відшкодування витрат та шкоди.

Джерелом фінансування за можливого надання допомоги Урядові Республіки Болгарія в разі виникнення катастроф можуть бути резервний фонд Державного бюджету України або інші джерела. У цьому випадку відповідні витрати будуть регламентовані окремим рішенням Кабінету Міністрів України.

Організаційна робота щодо виконання положень Угоди, а також інші форми співпраці фінансуватимуться за рахунок відповідних статей кошторису витрат ДСНС України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики