Цензор.НЕТ

15.03.18 09:30

Рада сьогодні розгляне зняття недоторканності з Бакуліна, призначення омбудсмена, членів Рахункової палати та голови НБУ

Верховна Рада розгляне у четвер призначення членів Рахункової палати, Уповноваженого ВР з прав людини, звільнення Валерії Гонтаревої та призначення замість неї нового голови НБУ.

Рада сьогодні розгляне зняття недоторканності з Бакуліна, призначення омбудсмена, членів Рахункової палати та голови НБУ

Про це йдеться в порядку денному Ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укріфнорм.

Насамперед депутати завершать розгляд в повторному другому читанні законопроекту №4670 "Про Дисциплінарний статут Національної поліції України".

Далі на порядку денному питання надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Євгена Бакуліна (фракція "Опозиційний блок"). Наступним питанням депутати планують повернутися до ухвалення порядку денного сесії.

Кадрові питання включені четвертим пунктом. При цьому в порядку денному окремо не зазначається звіт голови Нацбанку Валерії Гонтаревої.

Після кадрів депутати планують розглянути законопроект №7547 про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу, які скасують положення кодексу, що набувають  чинності 15 березня, так звані "правки Лозового".

Крім того, Рада планує розглянути урядовий законопроект №7180 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей управління державними банками", президентський законопроект №7322 "Про дипломатичну службу" в другому читанні, урядовий - №4591 про Установу бізнес-омбудсмена. 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики