Цензор.НЕТ

15.03.18 16:27

В Україні відкриють чотири виборчі дільниці на виборах президента Росії, - посольство РФ в Україні

В Україні відкриється чотири дільниці для голосування на час проведення виборів президента РФ найближчої неділі.

В Україні відкриють чотири виборчі дільниці на виборах президента Росії, - посольство РФ в Україні

Про це повідомляє посольство РФ в Україні, передає Цензор.НЕТ.

"Голосування відбуватиметься 18 березня 2018 року з 8.00 до 20.00 години за місцевим часом на виборчих дільницях у Посольстві та Генеральних консульствах Росії в Україні, розташованих за такими адресами: Посольство Росії в Україні - м. Київ, просп. Повітрофлотський, б. 27; Генеральне консульство Росії у Львові – м. Львів, вул. К. Левицького, б. 95; Генеральне консульство Росії в Одесі – м. Одеса, Гагарінське плато, б. 14; Генеральне консульство Росії в Харкові - м. Харків, вул. Максиміліанівська , б. 22", - йдеться в повідомленні.

"Занесення громадян Російської Федерації, які мають активне виборче право, до списку виборців проводитиметься під час прибуття в приміщення дільничної виборчої комісії на підставі паспорта або документа, що його замінює. Особи, які бажають взяти участь у виборах, заносяться  дільничною виборчою комісією до списку виборців на підставі усного звернення в день голосування", - зазначили в посольстві.

Нагадаємо, вибори президента Росії планують провести 18 березня 2018 року - у річницю окупації Криму.

Президент України Петро Порошенко закликав світову спільноту не визнавати результати майбутніх виборів президента Росії в анексованому Криму. 1 березня Верховна Рада закликала Радбез і Генасамблею ООН, ОБСЄ, Європейський Союз, НАТО, міжнародні організації, іноземні парламенти та уряди не визнавати легітимність російських виборів у Криму.

Україна направила ноту МЗС РФ про наслідки виборів президента Росії в окупованому Криму. У російському ЦВК у відповідь заявили, що вибори президента Росії в окупованому Криму та Севастополі відбудуться в штатному режимі. 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики