Цензор.НЕТ

20.03.18 09:24

Росія і надалі прагнутиме розділити нас, але ми солідарні з Великою Британією, - Столтенберг про отруєння Скрипаля

НАТО реагує на агресивну модель поведінки Росії, яка продовжує спроби розділити союзників.

Росія і надалі прагнутиме розділити нас, але ми солідарні з Великою Британією, - Столтенберг про отруєння Скрипаля

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції в Брюсселі з главою МЗС Великої Британії Борисом Джонсоном, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

"Підхід НАТО до Росії рішучий, оборонний і співрозмірний. Він поєднує в собі сильне стримування і захист з відкритістю до змістовного діалогу. Росія і надалі прагнутиме розділити нас. Але союзники по НАТО залишаються єдині. І ми солідарні з Великою Британією", - сказав Столтенберг.

Він зазначив, що отруєння в Солсбері відбулося на тлі безрозсудної поведінки Росії, і НАТО реагує на цю модель поведінки.

"Ми бачили незаконну анексію Криму, що порушує суверенітет і територіальну цілісність України. Ми бачили подальші зусилля Росії з дестабілізації Східної України. І ми бачили, що Росія продовжує втручатися в наші демократичні політичні процеси і підриває наші демократичні інститути", - додав генсек НАТО.

Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.  

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики