Цензор.НЕТ

21.03.18 11:20

Ложкін інвестував у будівництво житлового комплексу в Німеччині

Кіпрська Ensitar Limited, що належить бізнесменові Борису Ложкіну, придбала в німецького девелопера Liwon Real Estate GmbH 49% акцій у компанії-забудовника житлового комплексу в Хільдені, місті-супутнику Дюссельдорфа (Німеччина).

Ложкін інвестував у будівництво житлового комплексу в Німеччині

Про це повідомляє "Інтерфакс" із посиланням на Deutsche Welle.

Liwon Hilden GmbH була створена в липні минулого року. 51% акцій компанії належить німецькому девелоперу Liwon Real Estate GmbH, 49% невдовзі після створення придбала інвесткомпанія Ложкіна. Виконавчим директором Liwon Hilden, згідно з німецьким торгівельним реєстром, є бізнес-партнер Ложкіна Андрій Пивоварський.

Liwon Real Estate GmbH - один з найбільших німецьких забудовників. Компанія реалізує проекти з будівництва комерційної та житлової нерухомості по всій Німеччині, купує під них земельні ділянки та погоджує проекти з місцевою владою. Для фінансування самого будівництва залучаються інвестори.

Ensitar Limited - компанія-власник інвестиційного фонду "Самаан капітал", кінцевим бенефіціаром якої є Борис Ложкін, керівником - Андрій Пивоварський. Ложкін створив компанію після того, як пішов з посади глави Адміністрації Президента України та заявив, що повертається в бізнес. З весни 2017 року "Самаан капітал", за словами Ложкіна й Пивоварського, займався пошуком проектів в Україні та за кордоном.

За даними видання, завершення будівництва житлового комплексу в Хільдені заплановано до кінця 2019 року. Інфраструктура об'єкта включає 115 квартир із магазинами та підземним паркінгом. Комплекс буде зведено на місці старого торгового центру, знесення якого заплановано на найближчий час. 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики