Цензор.НЕТ

21.03.18 11:59

Савченко - завербований агент. Ми проголосуємо за зняття з неї недоторканності, - Бурбак. ВIДЕО

"Народний фронт" підтримає зняття недоторканності з Надії Савченко (позафракційна).

Про це в кулуарах Ради розповів глава фракції НФ Максим Бурбак, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Ми розглядали це питання (зняття недоторканності з Надії Савченко. - Ред.). Є чітка позиція голосувати за зняття недоторканності. У фракції "Народного фронту" чітка позиція - ми голосували в першому читанні за зміни до Конституції щодо зняття недоторканності з усього депутатського корпусу. ... Не треба ховатися за депутатською недоторканністю", - розповів Бурбак.

Також читайте: Регламентний комітет на прохання Луценка переніс розгляд подання на зняття недоторканності із Савченко на 22 березня

"Я переконаний, що Надія Савченко є завербованих агентом. Бачу, що всі тези, які вона висвітлює на своїх прес-конференціях, - це ті тези, які передаються з Кремля через пособника Путіна Медведчука", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, вранці 15 березня Генеральний прокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради три подання про зняття недоторканності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Її підозрюють у спробі організації "збройного державного перевороту шляхом терору". 

Сама Савченко, коментуючи такі звинувачення, заявила: "Я планувала показати владі те, що може бути. Я почала створювати сюрреалізм".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики