Цензор.НЕТ

23.03.18 15:08

Індивідуальні санкції проти росіян можуть бути посилені, - очільник МЗС Франції

Франція може посилити індивідуальні санкції проти росіян через вибори в Криму.

Індивідуальні санкції проти росіян можуть бути посилені, - очільник МЗС Франції

Про це повідомив міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан на спільному брифінгу з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, передає Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net.

"Франція підтримує ідею відновлення і продовження санкцій. Ви знаєте, що секторальні були продовжені на півроку. Й індивідуальні санкції можуть бути посилені. Як вам відомо, депутати, які були обрані в Державну думу, фігурують у санкційних списках", - сказав він.

Міністр підкреслив, що Франція стурбована погіршенням ситуації з правами людини в Криму, а також посиленням мілітаризації півострова.

"Я можу ще раз офіційно підтвердити позицію Франції з приводу підтримки територіальної цілісності України і необхідності відновлення суверенітету на всій її території. Ми не визнаємо незаконної анексії Криму з боку РФ. Наша позиція заснована на нормах міжнародного права", - додав Ле Дріан.

Нагадаємо, 19 березня 2018 року президент Петро Порошенко заявив, що проведення так званих виборів президента РФ у тимчасово окупованому Криму є черговим грубим порушенням Росією міжнародного права, а їхні "результати" - це фальсифікація і "фількіна грамота".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики