Цензор.НЕТ

24.03.18 00:12

Суд на 2 місяці продовжив утримання під вартою Без'язикова

Шевченківський райсуд на 2 місяці продовжив тримання під вартою полковника Збройних сил України Івана Без'язикова, якому закидають державну зраду.

Суд на 2 місяці продовжив утримання під вартою Без'язикова

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 5 канал.

23 березня в суді заслухали аудіоматеріали справи. Сторона захисту клопотала про зміну запобіжного заходу. Просили домашній арешт із носінням електронного браслета, наголошуючи на тому, що у підозрюваного троє дітей. Прокурор виступив проти, аргументуючи тим, що Без'язиков може втекти або тиснути на свідків. 

"Пан Без'язиков, перебуваючи в лавах ЗСУ, займав досить високу посаду, деякі свідки були у підлеглому йому становищі. Тому, використовуючи свої зв'язки, як особистісні, так і професіональні, перебуваючи на волі, на думку органу досудового розслідування та прокуратура, пан Без'язиков може в якийсь спосіб вплинути на вказаних свідків з метою надання їм тих чи інших, скорегованих в інтересах пана Без'язикова, свідчень", – наголосив прокурор Олег Пересада.

"Прямі докази, які б указували, що Без'язиков є зрадником, ми не побачили за цей рік. За таких обставин, я вважаю, що не можна тримати людину під вартою просто "до скончанія вєка". Можу сказати, що в таких ситуаціях Євросуд каже, що це невиправдано довге тримання під вартою", – прокоментував адвокат Олег Веремієнко.

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, українські спецслужби звинувачують полковника ЗСУ Івана Без'язикова в участі в терористичній організації. Без'язиков міститься в СІЗО з грудня 2016 роки без можливості звільнення під заставу.

Без'язикова звинувачують в зраді (ч.1 ст. 111 ККУ), а також в участі в терористичній організації "ДНР" (ч.1 ст.258-3 ККУ). За версією слідства, під час перебування в полоні в Донецькій області він перейшов на бік терористів "ДНР" і займав посади в їхній структурі розвідки. Без'язиков майже 2 роки провів у полоні найманців РФ і був звільнений внаслідок спецоперації в середині 2016 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики