Цензор.НЕТ

24.03.18 17:02

"Казковий довбо#б" генерал Степанищев із позивним Алмаз, який угробив розвідгрупу Бетмена, отримав від Путіна звання Героя Росії та нові погони, - Бутусов

Російський генерал Костянтин Степанищев, який в бою на опорному пункті "Олексій" послав в атаку без розвідки та бойової охорони групу Олександра Бєднова (Бетмена), унаслідок чого її розбили українські вояки, був удостоєний Володимиром Путіним звання Героя Росії і отримав погони генерал-майора.

"Казковий довбо#б" генерал Степанищев із позивним Алмаз, який угробив розвідгрупу Бетмена, отримав від Путіна звання Героя Росії та нові погони, - Бутусов

Про це на сторінці у Facebook пише головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Він зазначає, що статті на сайті Цензор.НЕТ про те, як російському генерал-майору Степанищеву прострелили ногу після бою на опорному пункті "Олексій" підлеглі йому найманці, викликали цікаві одкровення і зізнання серед спільників терористів.

Ось стаття про бій: "Як колишній охоронець "Приватбанку" Жованик розгромив російського полковника Алмаза в бою на опорному пункті "Олексій" 21 січня 2015 року".

 Ось стаття про Степанищева: "Костянтин Степанищев, командир 4-ї бригади "ЛНР", якому прострелили ногу підлеглі, став генерал-майором армії РФ".

Далі Бутусов наводить коментарі спільників російських найманців. Зокрема, проросійський блогер із Луганська Юлій Федоровський написав: "За неофіційними даними, в жовтні 2014 року був присланий до ЛНР командувати 4-ю бригадою Народної міліції під позивним Алмаз (штаб був у смт Алмазна). Офіційно комбригом був полковник Жмуров Є.М., а Степанищев був його заступником або радником. У січня 2015 року Степанищев угробив загін розвідки з колишньої ГБР "Бетмен" (бої на опорному пункті "Олексій"), відправивши їх на мінне поле, а тим, хто вижив із групи "Орла", коли вони прийшли у штаб з'ясовувати стосунки, нагрубив. Ті, що вижили, прострелили йому ногу на пам’ять і руку, здається, зламали бонусом. Полковника евакуювали в Москву, офіційно було оголошено, що він постраждав у боях за Дебальцеве, потрапивши під залп "Граду". 15 грудня 2015 року указом президента РФ йому було присвоєно звання генерал-майора. У генеральському ранзі командир передислокованої до Бєлгородської області бригади з'явився лише у червні 2016 року на відкритті військово-польових зборів кадетів і урочистостях із нагоди 77-ї річниці утворення 23-ї бригади. У 2017 році навчався у Військовій академії Генерального штабу ЗС РФ".

Казковий довбо#б генерал Степанищев із позивним Алмаз, який угробив розвідгрупу Бетмена, отримав від Путіна звання Героя Росії та нові погони, - Бутусов 01

Також Бутусов наводить фрагмент тексту російського найманця Андрія Морозова з Москви, який воював під Дебальцевим:

"Був такий казковий довбо#б із позивним Алмаз, який приїхав командувати в 4-у луганську ОМСБр перед Дебаллю. Угробив розвідку бетманівську, а тим, хто вижив, коли вони у штаб прийшли поцікавитися, що це, бл#дь, було, заявив те саме, едино засвоєне: "Нагород без втрат не буває, мовляв". А ви, якщо вижили, боягузи. Ну йому ті, які вижили, ногу і прострелили на згадку. Щоб нагорода і у нього без втрати не була. І пом'яли трохи руку, здається, зламали бонусом. Думаєте, що в Росії його за таке "уміле керівництво" розжалували і звільнили? Звичайно ж ні!

"Алмаз, полковник Степанищев, у грудні 2015-го указом президента РФ отримав звання генерал-майора, командує 23-ю мотострілецької бригадою. Розповідає, як героїчно бійців в атаку на укропів піднімав і як підкосила його ворожа куля. І не водить більше парадну "коробку" своєї частини на свята. Жовта нашивка, що з'явилася у нього на парадному мундирі (погугліть фото з публічних заходів бригади) і є "автографом" Роми Орла. Але, сподіваюся, вечірки з чоловічим стриптизом коханій дружині тепер уже товариш генерал влаштовує як і раніше  (just google it, google it all)".

Казковий довбо#б генерал Степанищев із позивним Алмаз, який угробив розвідгрупу Бетмена, отримав від Путіна звання Героя Росії та нові погони, - Бутусов 02

Бутусов зазначає, що обидва фрагменти розповідають деталі того, що сталося з Костянтином Степанищевим, який за бої в Дебальцевому був удостоєний Путіним звання Героя Росії і отримав погони генерал-майора.

"Ось такі командири в російській армії. Дивовижний випадок: підстрелили російського офіцера, який послав колону в атаку без розвідки і бойової охорони. Нагадаю, жоден із українських воїнів 128-ї бригади та 17-ї танкової бригади, що діяли під командуванням старшого лейтенанта Романа Жованика, державних нагород за цей бій не удостоєні", - додав головний редактор Цензор.НЕТ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики