Цензор.НЕТ

26.03.18 15:57

Отруєння Скрипаля: посла Росії викликали в МЗС Польщі

МЗС Польщі викликало посла Росії у Варшаві Сергія Андреєва. Після візиту до відомства російський дипломат розповів, що зустрівся із заступником міністра закордонних справ Польщі Петром Вавжиком.

Отруєння Скрипаля: посла Росії викликали в МЗС Польщі

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща.

"Було ухвалено певне рішення, однак про нього, звісно ж, повідомить польська сторона", - сказав посол Росії, після чого відмовився коментувати ситуацію.

Зазначимо, що 26 березня о 15:00 по Варшаві відбудеться прес-конференція МЗС Польщі.

Нагадаємо, що учасники саміту ЄС заявили 23 березня, що в понеділок представлять спільну реакцію на замах на колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля в британському Солсбері.

Нагадаємо, розслідування замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його доньки Юлії триває. Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Зазначимо також, що12 березня прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

У середу, 14 березня, Мей оголосила про рішення Лондона вислати 23 російських дипломатів, які працюють на розвідку: "Це буде найбільше одноразове видворення більш ніж за 30 років. Це (цей захід) відображає факт, що російська держава не вперше діє стосовно нашої країни". 

20 березня 23 співробітники російського посольства в Лондоні, а також їхні сім'ї залишили Велику Британію

 Раніше сьогодні послів Росії викликали в МЗС Латвії, Литви, Естонії.

На саміті ЄС, який завершився 23 березня, країни Євросоюзу виступили на підтримку Великої Британії. Деякі країни, зокрема Польща, розглядають можливість вислання російських дипломатів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики