Кабмін сьогодні взагалі не розглядав призначення Манька та питання Держслужби ветеранів АТО, - Розенко

1090 2
Кабмін сьогодні взагалі не розглядав призначення Манька та питання Держслужби ветеранів АТО, - Розенко

Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні не розглядав питання, пов'язані з Державною службою з питань ветеранів АТО, а також із призначенням Валентина Манька, який переміг у конкурсі.

Про це в коментарі Цензор.НЕТ повідомив Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, відповідаючи на відповідне запитання.

Зазначимо, раніше в деяких ЗМІ з'явилася інформація, що на сьогоднішньому засіданні Кабмін відмовився від призначення керівника голови Держслужби з питань ветеранів АТО. Результати конкурсу, в якому переміг Валентин Манько, будуть анульовані, а Держкомісія буде перетворена на міністерство з питань ветеранів.

Коментуючи цю інформацію, Розенко заявив: "Ці питання взагалі не розглядаються. Я не знаю, хто дає таку інформацію. І коли ці питання будуть порушуватися, я не знаю. Я ж не відповідаю за кадрові питання".

Нагадаємо, головою Держслужби у справах ветеранів АТО став екс-боєць "ПС" Манько, причетний до скандалу за участю Кононенка. Цензор.НЕТ публікував відео, як відбувався конкурс на посаду глави Держслужби у справах ветеранів і учасників АТО.

Крім того, Манько є головою громадської організації "Єдиний союз патріотів України" і радником директора державного підприємства "Конярство України".

У 2015 році екс-боєць дійсно фігурував у кримінальній справі за розбій і був оголошений у міжнародний розшук. Як випливає з оприлюдненого в ЗМІ інтернет-листування Валентина Манька, колишній атовець пішов на угоду: свідчення проти Геннадія Корбана, який очолював у той час партію УКРОП, в обмін на звільнення від кримінального переслідування і зняття з розшуку. Сам Корбан після призначення Манька заявив: "За Маньком тягнеться реальний кримінал".

Раніше на своїй сторінці в Фейсбуці мер Дніпра Борис Філатов заявляв, що призначивши мародера Манька на посаду головного щодо ветеранів в Україні, влада роблять помилку.

Глава МВС Арсен Аваков, зі свого боку, заявив: "Не проголосую на Кабміні за кандидатуру Манька на посаду голови Держслужби у справах ветеранів".

17 січня ветерани АТО провели збори через кандидатуру Манька на посаду голови Держслужби у справах ветеранів: "Потрібно провести новий конкурс".