Цензор.НЕТ

29.03.18 16:55

Не треба зволікати з новим набором до Верховного Суду: можливо, у III кварталі буде ще один конкурс, - заступник голови АП Філатов

Заступник голови АП Олексій Філатов припускає, що новий конкурс до Верховного Суду може розпочатися цього року.

Про це він заявив LB.ua після презентації результатів судової реформи в Україні у штаб-квартирі ОБСЄ у Відні, передає Цензор.НЕТ.

"Не треба зволікати з новим набором суддів до Верховного Суду", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Вирішувати, коли старий суд припиняє роботу, а новий - починає, буде Державна судова адміністрація, - Філатов

"Навантаження значне. Державна судова адміністрація може спрогнозувати його за категоріями справ і збільшити кількість суддівських вакансій - насамперед у цивільному та адміністративному касаційних судах".

На запитання, чи може Вища кваліфкомісія суддів розпочати конкурс до Верховного Суду до кінця року, Філатов відповів: "Можливо, у III кварталі (цього року. - Ред.)".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У нас немає плану, як у 30-ті роки, - голова ВККС Козьяков про оцінювання суддів

"ВККС навряд чи встигне провести оцінювання всіх суддів у країні, оскільки також займається конкурсом до Вищого суду з питань інтелектуальної власності. Потенційно - додайте новий конкурс до Верховного Суду і конкурс до Вищого антикорупційного суду", - додав Філатов.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики