Цензор.НЕТ

01.04.18 09:49

Монетизація субсидій - це боротьба з корупцією. Маніпуляції та завищення показників стануть неможливими, - Данилюк

Міністерство фінансів України працює над монетизацією субсидій на рівні домогосподарств, що дозволить викорінити корупцію у цій сфері.

Монетизація субсидій - це боротьба з корупцією. Маніпуляції та завищення показників стануть неможливими, - Данилюк

Як інформує Цензор.НЕТ, про це міністр фінансів Олександр Данилюк розповів в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ми працюємо над монетизацією субсидій на житлово-комунальні послуги. Це важливий крок для викорінення корупції у цій сфері і переходу на прозору систему", - підкреслив він.

За словами Данилюка, кінцевою метою Міністерства фінансів є монетизація субсидій на рівні домогосподарств, за якою живі гроші надаватимуться людям до рук.

Отже, вони зможуть оплачувати свої рахунки за фактично спожиті послуги, що також дозволить залишити собі частину грошей за рахунок заощадження енергоспоживання.

За його словами, це черговий етап реформи, і цей механізм сприятиме енергоефективності та забезпеченю платіжної дисципліни, а також буде простим у реалізації та адмініструванні.

"Монетизація субсидій на рівні домогосподарств остаточно унеможливить маніпуляції і завищення показників. Ми вже зараз бачимо, куди надходить кожна гривня. А до цього у нас не було такої інформації. І багато втрачають через це, бо зараз це реальні гроші, які можна відстежити", - сказав глава Мінфіну.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики