Цензор.НЕТ

02.04.18 18:12

Крапку в конфлікті між НАБУ і САП поставить створення Антикорупційного суду, - Гройсман. ВIДЕО

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що крапку в конфлікті між НАБУ і САП поставить створення Антикорупційного суду.

Таку думку він висловив у понеділок в ефірі одного з телеканалів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Відео 112

"Кожен антикорупційний орган має бути ефективним, за його роботу мають говорити справи, а не гасла. А цей конфлікт, звичайно, позначається на іміджі держави. Однак я вважаю, що крапку в антикорупційному конфлікті між НАБУ і САП поставить створення Антикорупційного суду", - сказав Гройсман.

На його думку, цей суд реально створити вже цього місяця, і він як керівник уряду агітуватиме за це.

Нагадаємо, ГПУ і НАБУ направили скарги про вчинення Холодницьким дисциплінарних проступків до Кваліфкомісії прокурорів. Потім Генпрокурор Луценко пояснив, що вимагає звільнити голову САП Холодницького. Водночас Холодницький не з'явився на допит у ГПУ. 

Сам Холодницький з цього приводу заявив: "Будемо показувати і доводити свою позицію. Я не ховаюся і не боюся", зазначивши, що потребують оприлюднені не уривки, а повні записи, що стали підставою для дисциплінарної скарги на його адресу.

До цього в деяких ЗМІ з'явилася інформація, що Холодницький думає над тим, щоб подати у відставку через погіршення стану здоров'я. Іншою версією назвали тиск на керівника САП.

Джерело "Цензор.НЕТ" повідомило, що "прослушка" була встановлена ​​співробітниками Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом департаменту розслідувань у сфері держслужби та держвласності Генеральної прокуратури України.

Пізніше Генпрокурор Луценко підтвердив слідчі дії стосовно голови САП Холодницького, а також повідомив, що "прослушка" Холодницького була санкціонована судом.  

В Єврокомісії з цього приводу заявили: "Це не справляє гарного враження".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики