Цензор.НЕТ

03.04.18 14:00

Ситника і Холодницького викликали завтра в Раду

Народні депутати затвердили постанову про необхідність присутності на завтрашньому засіданні Ради очільників НАБУ Артема Ситника і САП Назара Холодницького.

Ситника і Холодницького викликали завтра в Раду

За відповідне рішення проголосували 247 нардепів, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Я повідомляю, щоб і глава САП, і НАБУ завтра прибули до сесійної зали о 12 годині", - оголосив після голосування спікер Андрій Парубій.

Нагадаємо, ГПУ і НАБУ направили скарги про вчинення Холодницьким дисциплінарних проступків до Кваліфкомісії прокурорів. Потім Генпрокурор Луценко пояснив, що вимагає звільнити голову САП Холодницького. Водночас Холодницький не з'явився на допит у ГПУ. 

Сам Холодницький з цього приводу заявив: "Будемо показувати і доводити свою позицію. Я не ховаюся і не боюся", зазначивши, що потребують оприлюднені не уривки, а повні записи, що стали підставою для дисциплінарної скарги на його адресу.

До цього в деяких ЗМІ з'явилася інформація, що Холодницький думає над тим, щоб подати у відставку через погіршення стану здоров'я. Іншою версією назвали тиск на керівника САП.

Джерело "Цензор.НЕТ" повідомило, що "прослушка" була встановлена ​​співробітниками Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом департаменту розслідувань у сфері держслужби та держвласності Генеральної прокуратури України.

Пізніше Генпрокурор Луценко підтвердив слідчі дії стосовно голови САП Холодницького, а також повідомив, що "прослушка" Холодницького була санкціонована судом.  

В Єврокомісії з цього приводу заявили: "Це не справляє гарного враження". 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики