Цензор.НЕТ

04.04.18 08:47

Рада сьогодні заслухає Холодницького та Ситника

Верховна Рада заслухає в середу о 12.30 заступника генпрокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника.

Про це йдеться в порядку денному Ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Першим питанням планується розглянути законопроект №4023а про внесення зміни до закону "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" щодо особливостей оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України. Далі -  проект закону № 6142 про внесення змін до закону "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо захисту житлових прав студентів.

Окрім того, депутати розглянуть у першому читанні два альтернативні законопроекти, зокрема урядовий №7537 про внесення зміни до статті 1 закону "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність 1 групи у зв'язку з виконанням професійних обов'язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Парламент також розгляне ратифікації угод з Польщею про співробітництво у сфері оборони та з Румунією про сферу військових перевезень.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики