Цензор.НЕТ

04.04.18 15:47

Правоохоронці забезпечують права і свободи екіпажу судна "Норд", - Слободян

Помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян повідомляє, що українські правоохоронні органи "в повній мірі забезпечують права і свободи" екіпажу затриманого судна "Норд".

Правоохоронці забезпечують права і свободи екіпажу судна "Норд", - Слободян

Про це він сказав 4 квітня в коментарі Крим.Реалії, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ми також надаємо всю необхідну допомогу: від доступу адвоката до надання продуктів харчування, матеріальних засобів тощо. Все інше - вигадки з метою дискредитувати роботу правоохоронців і судової системи України", - зазначив Слободян.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба України 25 березня затримала в акваторії Азовського моря риболовецьке судно під прапором Росії. Прокуратура АРК порушила кримінальне провадження за фактом виходу судна "Норд" із закритого Києвом порту окупованої Керчі.

Капітану судна ставлять у провину статтю 332-1 КК України (порушення порядку в'їзду/виїзду на окуповану територію України з метою нанесення шкоди інтересам країни), що карається обмеженням волі терміном до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

Іншим членам екіпажу - частина 2 статті 204 КпАП України (незаконний перетин кордону), санкція - штраф від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або до 15 діб адміністративного арешту.  

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики