Цензор.НЕТ

05.04.18 14:28

Порошенко передав Нацполіції сучасні катери та автомобілі. ФОТОрепортаж

10 патрульних катерів і понад сто автомобілів Президент України Петро Порошенко передав до підрозділів поліції дев'яти регіонів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Нацполіції, захід відбувся за участю міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, голови Національної поліції України Сергія Князєва та керівників регіональних управлінь поліції.

За словами Президента України, Нацполіція поступово розвивається в європейську структуру, яка має надавати і вже надає якісний правоохоронний сервіс. Щодня на дороги виходить понад 3 тисячі автопатрулів. Під охороною патрульних поліцейських перебуває понад 6500 кілометрів доріг міжнародного та національного значення.

Порошенко передав Нацполіції сучасні катери та автомобілі 01

Порошенко також наголосив, що сьогодні відбувається посилення поліції ще 102 новими автомобілями. Значна частина з них - це автомобілі українського виробництва. Президент також зазначив, що для якісного та своєчасного надання допомоги громадянам ті підрозділи поліції, які мають вихід до морських і річкових акваторій, отримують новий сучасний водний транспорт.

Порошенко передав Нацполіції сучасні катери та автомобілі 02

Зокрема, йдеться про 10 патрульних багатофункціональних катерів, які завдяки своїм технічним характеристикам допоможуть поліцейським забезпечити повноцінну охорону громадського порядку та протидіяти злочинам на воді. Ця робота відбуватиметься в тісній координації з наземними підрозділами патрульної поліції.

"Хочу подякувати кожному українському поліцейському, який у дуже непростих умовах, з ризиком для здоров'я й життя, інколи не менше, аніж наші воїни на фронті, сьогодні захищає мир та спокій в Україні. Ви маєте довіру українського народу, ви є символом реформ і змін. Велика подяка вам за це", - наголосив Президент.

Порошенко передав Нацполіції сучасні катери та автомобілі 03

Голова Національної поліції України Сергій Князєв висловив вдячність Президенту та міністру внутрішніх справ Арсену Авакову за допомогу та підтримку, яка надається українській поліції.

Порошенко передав Нацполіції сучасні катери та автомобілі 04

"Сьогодні направляємо на бойове чергування десять катерів. Запевняємо вас, що особовий склад поліції докладе максимум зусиль для того, щоб наші громадяни в кожному місті, містечку та селі бачили, що поліція є, щоб вони покладалися тільки на нас. Сподіваюся, що в найближчому майбутньому ми зберемося на такий урочистий захід, де презентуватимемо інші наші досягнення", - зазначив глава Нацполіції.

Порошенко передав Нацполіції сучасні катери та автомобілі 05

Десять патрульних та багатофункціональних катерів (TUNA 600, TUNA 865 та ВСС 85) вітчизняного виробництва передали до управлінь поліції в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Миколаївській, Полтавській, Херсонській областях, місті Києві, а також до Управління патрульної поліції в Черкаській області. Основним завданням водних патрулів буде охорона правопорядку на воді і боротьба зі злочинністю в річкових і морських акваторіях.

Порошенко передав Нацполіції сучасні катери та автомобілі 06

Також до регіональних підрозділів поліції передано 70 седанів марки "Skoda" та 32 кросовери "Renault Duster". Отже, автомобілі "Skoda" використовуватимуться для патрулювання населених пунктів України. Водночас кросовери, завдяки їхнім габаритним показникам і підвищеній прохідності, будуть використані для охорони правопорядку як у містах, так і в позаміських умовах, зокрема - пересіченої місцевості.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики