Цензор.НЕТ

05.04.18 17:35

Стартував новий проект бренду "Veterano"

Сьогодні стартував новий проект бренду "Veterano" - "Veterano Cab". За словами керівника проекту Леоніда Остальцева, - це буде наймасштабніший бізнес-проект під цим брендом, оскільки, за попередніми даними, в ньому буде залучено понад тисяча ветеранів.

Про це повідомляє "Цензор.НЕТ".

Стартував новий проект бренду Veterano 01

"Veterano Cab - це технологічна платформа, яка поєднає в собі клієнтів, що бажають скористатися послугами таксі, з нашими партнерами-водіями, які готові надати таку послугу за допомогою мобільного додатку", - коментує Леонід.

"Очевидно, це не нова схема, але наша основна перевага перед іншими - широкий набір фільтрів у програмі, який дозволить розширити послугу максимально, оскільки сервіс і якість - головні аспекти нашої роботи. Ми орієнтуємося на український ринок. Для вивчення і поліпшення якості обслуговування у нас буде система оцінки, як пасажира, так і партнера-водія".

За словами творців проекту, користуватися програмою "Veterano Cab" буде досить просто. Під час замовлення GPS навігатор автоматично визначає місце для подачі машини, потім додаток визначає найближчого водія і розраховує вартість поїздки. Система ціноутворення досить прозора. Оплачувати послуги в "Veterano Cab" можна буде як готівкою, так і карткою.

Стартував новий проект бренду Veterano 02
Стартував новий проект бренду Veterano 03

"Зараз ми запустили первинну версію, і нам ще багато чого треба навчитися", - підкреслив керівник проекту. "Але водночас ми не боїмося конкурентів. Навпаки, це навчить нас ще більше приділяти увагу деталям і розвиватися. Ну і найважливішим моментом можна назвати те, що це бізнес-проект саме для ветеранів. Їх ми будемо залучати на партнерських умовах, які ґрунтуються на трьох головних принципах: нам ніхто нічого не винен - ​​ми працюємо самі й отримуємо результат; все чесно і за законом; частина доходу від наших проектів йде на благочинність".

Завантажити програму "Veterano Cab" і реєструватися можна вже зараз через Play Market, якщо ви користуєтеся Android, або в App Store, якщо ви користувач iOS. Первинний етап - прийом автомобілів, перевірка документів, тестування програми та набивання бази (пасажирів і водіїв), а запуск і перша поїздка плануються в кінці місяця. 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики