Цензор.НЕТ

11.04.18 17:22

Порошенко нагородив іменними пістолетами "Форт-12" прем'єрів Кувейту і Катару. ДОКУМЕНТ

Під час візиту на Близький Схід президент України Петро Порошенко нагородив іменною вогнепальною зброєю прем'єр-міністрів Кувейту і Катару

Порошенко нагородив іменними пістолетами "Форт-12" прем'єрів Кувейту і Катару. ДОКУМЕНТ

Про це йдеться в указах Порошенка №64 і №68 від 15 і 16 березня, копії яких надані Українським Новинам за запитом в Адміністрацію Президента, передає Цензор.НЕТ.

Прем'єри Кувейту і Катару нагороджені "за вагомий особистий внесок" у розвиток двосторонніх міждержавних відносин.

Порошенко нагородив іменними пістолетами Форт-12 премєрів Кувейту і Катару 01
Порошенко нагородив іменними пістолетами Форт-12 премєрів Кувейту і Катару 02

Відзнака президента "Іменна вогнепальна зброя" - це пістолет "Форт-12" калібру 9 мм з бойовим комплектом із 16 патронів. Корпус пістолета виготовляється з конструкційних сталей, рукоятка - з благородних порід дерев, зовнішні деталі прикрашено художньою декоративною різьбою, а на пластині гравіюється ім'я нагородженого.

Згідно з положенням про відзнаку "Іменна вогнепальна зброя", нею можуть бути нагороджені особи офіцерського складу Збройних сил України, прикордонних військ України, інших військових формувань, утворених відповідно до законодавства України, Служби безпеки України, органів Міністерства внутрішніх справ України та державні службовці, які мають офіцерське звання.

Вищезазначені особи можуть бути нагороджені цією відзнакою за особисті заслуги у забезпеченні обороноздатності України, недоторканності її державного кордону, підтримці високої бойової готовності військ, зміцненні національної безпеки, боротьбі зі злочинністю, захисті конституційних прав і свобод громадян, за бездоганну багаторічну службу, зразкове виконання військового і службового обов'язку, виявлені при цьому честь і доблесть.

Нагадуємо, 18-19 березня Порошенко здійснив державний візит до Кувейту, а 19-20 - офіційний візит у Катар.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики