Цензор.НЕТ

13.04.18 15:44

Турчинов звернувся до гарантів суверенітету України: "Коли Росія кине свою армію проти нашої країни, чи з'явиться ваш флот у Чорному морі?"

Глава Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов зазначає про певну нерішучість країн-гарантів суверенітету і територіальної цілісності України в протидії агресії Росії.

Турчинов звернувся до гарантів суверенітету України: "Коли Росія кине свою армію проти нашої країни, чи з'явиться ваш флот у Чорному морі?"

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов заявив на XI Київському безпековому форумі.

Він зазначив, що сьогодні світ балансує на грані серйозного конфлікту.

"Ми знаємо, як розвиваються події в Сирії, коли під прикриттям військової допомоги Кремля, Асад здійснює вже не першу хімічну атаку, унаслідок якої гинуть цивільні люди... У Сирії перебуває військовий контингент РФ чисельністю 3,5 тисячі людей. І ми бачимо, як сьогодні наші стратегічні партнери Сполучені Штати, Англія, які, до речі, були гарантами нашої безпеки і недоторканності наших кордонів, згідно з Будапештським меморандумом, підтягують потужний флот. Вони готові до рішучих дій. Але, я не хочу нікого, образити, я не пам'ятаю ні американський, ні англійський флот у лютому 2014 року, коли почалася агресія проти нас у Криму. І я хочу поставити болюче запитання для нашої держави: а коли Росія кине ці армії, які сконцентровані на нашому кордоні, проти нашої країни, чи з'явиться цей флот у Чорному морі?! На жаль, я впевнений, що наші партнери не дадуть нам на це відповіді. Тому, як у 2014 році, так і зараз ми змушені розраховувати насамперед на власні сили", - наголосив Турчинов, зауваживши, що Україна відкрита для партнерства.

Турчинов звернувся до гарантів суверенітету України: Коли Росія кине свою армію проти нашої країни, чи зявиться ваш флот у Чорному морі? 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики