Цензор.НЕТ

16.04.18 12:44

Україна не денонсуватиме угод у рамках СНД у сфері транзиту, визнання дипломів і працевлаштування, - Ірина Луценко

Президент України Петро Порошенко виступає за денонсацію договорів у рамках СНД, за винятком тих, які стосуються транзиту, визнання дипломів і працевлаштування.

Україна не денонсуватиме угод у рамках СНД у сфері транзиту, визнання дипломів і працевлаштування, - Ірина Луценко

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявила представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту в понеділок.

"Верховний головнокомандувач закликає уряд здійснити інвентаризацію всіх багатосторонніх договорів між членами СНД, щоб денонсувати окремі договори, залишивши лише ті, які прагматично необхідні Україні, як-от: визнання дипломів, визнання працевлаштування і договір про транзит та інші, які будуть необхідні для роботи України та економіки України", - сказала Луценко.

Вона нагадала, що глава держави заявив про намір України припинити участь у статутних органах СНД.

Крім того, Луценко додала, що Порошенко анонсував внесення до парламенту законопроекту про одностороннє припинення дії окремих положень Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ, які не сумісні з національними інтересами України та реалізацією її права на самооборону.

"Такий крок йому дозволяє зробити 75-та стаття Віденської конвенції про міжнародні договори 1969 року", - пояснила представник президента.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики