Цензор.НЕТ

16.04.18 15:08

Безпідставні обшуки і примусова мобілізація: окупанти комплектують свої війська на Донбасі за рахунок місцевого населення, - ГУР

Російська окупаційна влада активізувала діяльність щодо комплектування окупаційних військ за рахунок місцевого населення.

Безпідставні обшуки і примусова мобілізація: окупанти комплектують свої війська на Донбасі за рахунок місцевого населення, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні ГУР Міноборони.

Так, за даними української розвідки, російська окупаційна влада активізувала діяльність щодо комплектування окупаційних військ за рахунок місцевого населення: "Під приводом проведення т.зв. "антитерористичних заходів" т.зв. "правоохоронним органам" надано право безпідставно обшукувати місця проживання громадян для виявлення осіб, які переховуються від призову, з метою їх примусової мобілізації".

Зазначається, що проведення противником мобілізаційних заходів у такий спосіб викликає в місцевих мешканців обурення і побоювання неможливості працевлаштування поза межами тимчасово окупованої території в подальшому.

Водночас у ГУР Міноборони повідомили, що в складі російських окупаційних військ зростає невдоволення російських військовослужбовців умовами проходження служби. Збільшилася кількість дезертирів і контрактників, які подали рапорти з вимогами достроково звільнити їх.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики