Цензор.НЕТ

19.04.18 08:08

Профільний Комітет ВР підтримав проект постанови про єдину церкву в Україні, - заступник голови комітету Єленський

Парламентський комітет з питань культури і духовності в середу розглянув постанову про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні, ухвалив затвердити її та рекомендувати Верховній Раді голосувати за неї в цілому.

Профільний Комітет ВР підтримав проект постанови про єдину церкву в Україні, - заступник голови комітету Єленський

Про це повідомив заступник голови комітету з питань культури і духовності - голова підкомітету у сфері свободи совісті Віктор Єленський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНН.

"Сьогодні відбулося засідання комітету з питань культури і духовності, і ми на ньому розглядали постанову про звернення Президента до Вселенського Константинопольського Патріарха Варфоломія щодо надання православній Україні томосу про автокефалію Української церкви", - сказав він.

За словами Єленського, під час засідання комісія затвердила постанову про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха.

"Ми ухвалили затвердити цю постанову і рекомендувати Верховній Раді голосувати за неї в цілому", - повідомив він.

Нагадаємо, 17 квітня президент України Петро Порошенко заявив про те, що прийняв рішення звернутися до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням про надання томосу Української помісної автокефальної церкви.

Українська православна церква Київського патріархату закликала УПЦ Московського патріархату підтримати зусилля з канонічного визнання Вселенським Патріархом української церковної незалежності.

У свою чергу, представник УПЦ МП, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ протоієрей Микола Данилевич заявив, що спроба створення Української Помісної автокефальної Церкви не дасть результату.   

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики