Цензор.НЕТ

19.04.18 08:52

Пашинський: Я ініціював введення кримінальної відповідальності за поширення інформації, що підриває обороноздатність України

Голова комітету ВР з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський (фракція "Народний фронт") заявляє, що ініціював підготовку змін до законодавства, які передбачають відповідальність, зокрема кримінальну, за поширення неправдивої інформації, яка підриває обороноздатність України.

Пашинський: Я ініціював введення кримінальної відповідальності за поширення інформації, що підриває обороноздатність України

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні відбулося дуже важливе засідання Комітету, де детально розібрали ситуацію щодо публікації в "Новом времени" матеріалу про корупцію при поставках БМП в Україну. Вважаю, що ми надали суспільству вичерпну інформацію про стан цієї справи і далі кожному робити висновки самому", - написав він. 

Також Пашинський зазначив, що на засіданні обговорювалися питання інформаційної безпеки.

"Я ініціював введення кримінальної відповідальності за поширення інформації, що підриває обороноздатність країни. Вважаю, що в умовах гібридної війни інформаційна безпека має бути одним із пріоритетів держави. Нам треба вже зараз якимось чином захищатися від масового вкидання фейків та інформаційних атак", - повідомив він.

"Наголошую, ні про яке кримінальне переслідування журналістів не йдеться (саме такі заголовки сьогодні масово тиражують ЗМІ)", - додав Пашинський.

Раніше у виданні "Новое время" з'явилася стаття, в якій ідеться про масштабну корупцію в "Укроборонпромі" при закупівлі польських бойових машин піхоти. У статті "Служили два товариші. Секретні оборонні замовлення стали золотою жилою для представників влади",  автором якої є Іван Верстюк, йдеться про те, що українські оборонні відомства налагодили незаконну схему закупівлі продукції за завищеними цінами. У матеріалі, зокрема, фігурує народний депутат Сергій Пашинський і заступник голови РНБО Олег Гладковський.

"Укроборонпром" зі свого боку заявив, що публікація "Нового времени" щодо закупівлі БМП-1 є брехнею та інформаційною диверсією.

Засідання Комітету дивіться ТУТ.

У зв'язку з першим питанням на порядку денному - про статтю в журналі "Новое время" - на засідання запрошені та присутні заступник міністра оборони Ігор Павловський, який відповідає за держзакупівлі техніки, перший заступник глави "Укроборонпрому" Сергій Омельченко, перший заступник глави СБУ Віталій Маліков та представники польської компанії, які поставляли БМП, що стали предметом розгляду.

За словами голови Комітету Сергія Пашинського, на засідання також були запрошені головний редактор "Нового времени" Віталій Сич та представники НАБУ, однак вони не прийшли. З НАБУ надіслали листа про те, що Бюро має намір відкрити провадження. 

Пашинський: Я ініціював введення кримінальної відповідальності за поширення інформації, що підриває обороноздатність України 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики