Цензор.НЕТ

22.04.18 12:59

За три місяці цього року слідчі направили до суду понад 34 тисячі обвинувальних актів, - заступник голови МВС Невгад

З початку року розслідувалася понад 1,2 млн кримінальних проваджень, слідчі направили до суду понад 34 тисячі обвинувальних актів.

За три місяці цього року слідчі направили до суду понад 34 тисячі обвинувальних актів, - заступник голови МВС Невгад

Про це сьогодні, 20 квітня, повідомив заступник глави Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Віталій Невгад під час наради, присвяченої підсумкам службової діяльності слідчих підрозділів, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт МВС. Захід відбувся під головуванням очільника Нацполіції Сергія Князєва.

Заступник глави Нацполіції Віталій Невгад наголосив, що зараз слідчі підрозділи працюють в умовах змін до законодавства. Відтак, незважаючи на певні труднощі, слідчі підрозділи в більшості областей справляються із поставленими завданнями.
"За три місяці цього року слідчими розслідувалося понад 1,2 млн кримінальних проваджень. З цієї кількості закінчено розслідування у майже 170 тисячах кримінальних проваджень", – зазначив він.

Він додав, що до суду направлено понад 34 тисячі обвинувальних актів. За підозрою в учиненні кримінальних правопорушень у порядку ст. 208 Кримінального кодексу України слідчими затримано 3,5 тисячі осіб, з них 2,7 тисячі осіб – за тяжкі та особливо тяжкі злочини. Крім того, під час досудового розслідування забезпечено реальне відшкодування збитків на суму майже 332 мільйони гривень.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики