Цензор.НЕТ

24.04.18 11:42

Питання створення Міністерства у справах ветеранів вже дозріло і перезріло, - Розенко

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко наголошує на актуальності питання створення Міністерства у справах ветеранів.

Питання створення Міністерства у справах ветеранів вже дозріло і перезріло, - Розенко

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив на конференції "Світові практики інтеграції ветеранів у мирне життя" у вівторок у Києві.

"Безумовно, питання створення Міністерства вже дозріло і перезріло. Але нам необхідно не допустити створення Міністерства у тому статусі, який має Державний комітет у справах ветеранів. Зміна вивіски малоефективна, нам необхідно створити Міністерство, щоб завести в нього функціонал з усіх відомств", - сказав він.

П.Розенко нагадав, що на сьогодні держава встановила статуси і разові виплати учасникам бойових дій.

"Але на сьогодні картина взаємодії держави з учасниками бойових дій не ідеальна. Є безліч вирішених питань, зокрема взаємодії ветеранів та учасників АТО з місцевими органами влади. У нас, згідно із законодавством, низку соціальних, побутових та інших програм покладено на місцеві органи влади", - нагадав він.

Представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко підкреслила, що кожен учасник бойових дій потребує державної підтримки.

"340 тис. громадян, які після посттравматичного синдрому отримали гіпертрофоване почуття відповідальності в мирному житті, потребують допомоги. Держава, яку захистили наші чоловіки, має захистити їх від проблем, з якими вони залишилися наодинці", - підкреслила І.Луценко.

Як повідомлялося, 3 квітня заступник голови Держслужби у справах ветеранів В'ячеслав Марченко повідомив, що статус УБД отримали близько 329,5 тис. учасників антитерористичної операції на сході України.

"223 тис. - це співробітники Збройних сил України (68%), близько 33 тис. Це представники МВС (10%), Нацгвардія - 32 тис., Держприкордонслужба - 19 тис. Інші особи, які отримали статус УБД, це менш ніж 10 тис. осіб. Загальна кількість у Генпрокуратурі -295 осіб", - сказав він. 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики