Цензор.НЕТ

24.04.18 13:50

Крим захоплювали близько 20 військових частин і підрозділів ЗС РФ. Майже всі вони побували і на Донбасі, - розвідка

Практично всі військові частини РФ, які брали участь в окупації Криму, побували і на Донбасі.

Крим захоплювали близько 20 військових частин і підрозділів ЗС РФ. Майже всі вони побували і на Донбасі, - розвідка

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це представник Вадим Скібіцький ГУР МО України повідомив журналістам.

"Захоплення Криму можна умовно розділити на три етапи. В першому брали участь підрозділи спецпризначення за підтримки 810 бригади морської піхоти, яка на той момент дислокувалася в Криму. На другому етапі з допомогою транспортної авіації, поромів і десантних кораблів було додатково перекинуто близько 7000 військовослужбовців. У цілому, в окупації Криму брало участь близько 20 військових частин і підрозділів ЗС РФ, повітряні, мотострілецькі, артилерійські, ППО. Це були бригади спецпризначенців, батальйони 7 і 76 десантно-штурмових дивізій, 31 десантно-штурмова бригада, морська піхота Каспійської флотилії", - повідомив Вадим Скібіцький.

За інформацією, якою володіє військова розвідка, практично всі військові частини, які захоплювали Крим, побували і на Донбасі. "У Південному військовому окрузі ЗС РФ створена 8 армія, штаб якої керує окупаційними військами на сході України. Комісії по цій армії дуже активно перевіряють стан справ в першому і другому армійських корпусах. На командних посадах на Донбасі зараз перебуває близько 750 російських офіцерів. Командири корпусів, їхні заступники, командири частин і навіть командири взводів, там де потрібна висока кваліфікація (наприклад зв'язок), це все офіцери ЗС Росії", - заявив Вадим Скібіцький.

Ці угруповання можуть вести активні бойові дії на окремих напрямках. Але, поки, вони застосовують тактику провокаційних ударів, йдеться в повідомленні. 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики