Цензор.НЕТ

24.04.18 17:18

До 1 вересня всі підручники для перших класів мають бути в школах, - Гриневич

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявляє, що до 1 вересня всі підручники для перших класів мають бути в школах.

До 1 вересня всі підручники для перших класів мають бути в школах, - Гриневич

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"На нас чекає складний навчальний рік із новими підручниками. Ми друкуємо одночасно три лінійки підручників: 1, 5 і 10 класи. На 1 і 10 проводяться абсолютно нові конкурси, оскільки це новий стандарт початкової освіти та нові програми в старших класах. Тому ми маємо бути готові до складної ситуації", - повідомила вона під час селекторної наради щодо реформування освіти в умовах децентралізації.

За словами міністра, складність полягає в тому, що друкарські потужності України на поліграфічних комбінатах не можуть до 1 вересня надрукувати таку кількість підручників.

У зв'язку з цим Л.Гриневич зазначила, що насамперед друкуються підручники для 5-х класів, оскільки конкурси проведені і триває підписання договорів. Далі будуть надруковані підручники для 1-х класів, щоб учні їх отримали до 1 вересня. Для 10-х класів підручники доставлятимуться упродовж вересня-жовтня.

Водночас міністр наголосила, що до 1 вересня на платформі Міносвіти будуть розміщені всі підручники в електронному форматі.

"Тому це не буде безвихідна ситуація, коли десятикласники залишаться без підручників", - додала вона.

На думку міністра, в такому віці учні вже можуть повноцінно використовувати підручники в електронному вигляді. "1 вересня кардинально важливо, щоб у перших класах всі підручники були в дітей на столах", - наголосила Л.Гриневич.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики