Цензор.НЕТ

24.04.18 20:40

Країни ЄС, Грузія, Канада, Норвегія і США засудили анексію Криму і закликали учасників ІМО продовжувати політику її невизнання, - МЗС

Україна закликала Міжнародну морську організацію (ІМО) не визнавати незаконні односторонні дії РФ в морських районах, прилеглих до тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим і Севастополя.

Країни ЄС, Грузія, Канада, Норвегія і США засудили анексію Криму і закликали учасників ІМО продовжувати політику її невизнання, - МЗС

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міністерства закордонних справ України.

"Росія продовжує порушувати міжнародне право, перебираючи повноваження з питань міжнародного судноплавства в морських районах, прилеглих до півострова Крим, які є невід'ємною частиною території України. Такі дії створюють небезпеку судноплавства в Чорному морі", - йдеться в документі, представленому Україною на 105-й сесії Юридичного комітету ІМО в Лондоні.

У своєму виступі представник України закликав держави-члени ІМО не визнавати претензії РФ щодо права імплементації конвенцій ІМО на тимчасово окупованій території України.

За результатами обговорення країни ЄС, Грузія, Канада, Норвегія і США засудили незаконну анексію Криму Російською Федерацією й укотре закликали держави-члени ІМО продовжувати політику невизнання анексії Автономної Республіки Крим і Севастополя.

Нагадаємо, в 2017 році Україна звернулася із заявою до держав-членів Міжнародної морської організації (ІМО) у зв'язку з провокаційними і такими, що загрожують безпеці судноплавства, діями Росії в північній частині Чорного моря, яка є результатом постійної незаконної окупації РФ Кримського півострова і фактично перетворилася в "сіру зону "для міжнародного судноплавства.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики