Цензор.НЕТ

25.04.18 08:55

Четверо свідків обвинувачення у справі мера Харкова Кернеса заявили, що нічого не пам'ятають

До Київського райсуду Полтави, де продовжує слухатися справа за обвинуваченням мера Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців, приводом доставили чотирьох свідків обвинувачення.

Четверо свідків обвинувачення у справі мера Харкова Кернеса заявили, що нічого не пам'ятають

Про це кореспонденту Укрінформу розповіли в суді, інформує Цензор.НЕТ.

"Кернес, його охоронці та адвокати - в суді. З боку потерпілих прибув Сергій Ряполов зі своїм адвокатом. Також на засідання приїхали представники ОБСЄ. Забезпечена примусова доставка чотирьох із 15-ти свідків обвинувачення, інші - за межами України", - повідомили в суді.

Допитані свідки дали свідчення, що нічого не пам'ятають.

"Прокурор Ганилов наполягає на допиті всіх свідків обвинувачення, хоча не знає, скільки на це піде часу, і тому пропонує допитати свідків захисту. Водночас адвокати протестують проти зміни порядку розгляду справи і пропонують оголосити в суді перерву на місяць для доставки і допиту всіх свідків обвинувачення. Суддя Антонов клопотання прокурора відхилив. Стороні обвинувачення дали час до 7 травня на доставку свідків", - пояснили в суді.

У суді оголошено перерву до 7 травня.

Нагадаємо, слідчі Генпрокуратури 2 березня 2015 року оголосили про завершення досудового розслідування про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України. 26 березня Генпрокуратура передала в суд обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Геннадія Кернеса і двох його охоронців.

2 квітня 2015 року ВССУ оголосив резолютивну частину ухвали про перенесення розгляду справи Г.Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави.

Кернесу і його охоронцям загрожує до 15 років в'язниці.

2 квітня 2018 року на засідання Київського райсуду Полтави, де слухається справа мера Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців, не з'явився жоден свідок обвинувачення. Прокурор попросив суд застосувати проти решти 15 свідків примусовий привід.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики