Цензор.НЕТ

25.04.18 13:34

Затримання на хабарі в $47,5 тис. співробітника київського СБУ є продовженням справи Пімахової, - Ситник

Затримання на хабарі співробітника Головного управління СБУ в Києві та Київській області є продовженням справи колишнього першого заступника голови Державної міграційної служби Діни Пімахової.

Затримання на хабарі в $47,5 тис. співробітника київського СБУ є продовженням справи Пімахової, - Ситник

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив на прес-конференції директор НАБУ Артем Ситник.

"Ця справа цікава тим, що вона є продовженням тієї справи, яку було зірвано працівниками Департамету "К" СБУ в грудні 2017 року (справа Пімахової. - Ред). Тобто, якщо хтось думав, що другий підрозділ детективів, де працюють офіцери під прикриттям, було розгромлено, то це не так, він продовжує працювати. І вчорашнє затримання - це продовження цієї операції", - сказав Ситник.

Він зазначив, що з повагою ставиться до голови СБУ Василя Грицака і дякує за те, що є повне сприяння в розслідуванні справи.

"Але я погоджуюся з його публічною позицією, що СБУ має  займатися тими справами, якими має дійсно займатися спецслужба, а не займатися прикриттям незаконних мігрантів і прикриттям незаконного надання громадянства особам, які фактично іноді носять у собі терористичну загрозу", - сказав Ситник.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, детективи НАБУ викрили співробітника одного з міжрайвідділу Головного управління СБУ в Києві та Київській області на отриманні ним хабара в розмірі 47,5 тис. доларів. Гроші він отримав за непритягнення до відповідальності осіб, які могли незаконно отримати посвідку на постійне або тимчасове проживання на території України. Слідство вважає, що затриманий мав інформацію про одержання кількома іноземцями дозволу на проживання в Україні шляхом укладення фіктивних шлюбів з громадянками України. Доступ до таких даних відкривав можливості для шантажу і вимагання.

Нагадаємо, 29 листопада ввечері прес-служба Держміграції повідомила, що СБУ затримала агента НАБУ, сина екс-"регіонала" Боярського, під час спроби дати хабар заступнику голови Держміграції Пімаховій.  НАБУ, в свою чергу, заявило: "ГПУ і СБУ незаконно втрутилися в спецоперацію". Водночас, СБУ провела обшуки в НАБУ. А заступниця голови Держміграції Пімахова, розповідаючи подробиці спецоперації, заявила: виявилося, що Тітенков був Боярським і агентом НАБУ зі спецтехнікою.

1 грудня ГПУ опублікувала відео з фотографіями агентів НАБУ. Також показали їхні автомобілі з незаретушованими номерними знаками.

3 грудня Луценко зазначив, що "всі так звані агенти НАБУ отримали роботу з порушенням українського законодавства - без відкритого конкурсу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики