Цензор.НЕТ

25.04.18 15:50

Завершилися державні випробування ракетного комплексу "Вільха", - Турчинов. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

На півдні Херсонської області завершилися державні випробування ракетного комплексу "Вільха".

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, інформують у прес-службі РНБО.

За його словами, всі етапи державних випробувань пройшли успішно. "На кожному етапі перевірялися на відповідність різні параметри тактико-технічних характеристик ракет, зокрема, точність потрапляння у визначені цілі на максимальній і мінімальній дальностях, потужність і ефективність знищення цілі бойовою частиною ракети, одночасне ураження цілей, розведених на велику відстань тощо", - сказав Секретар РНБО України.
Турчинов зазначив, що, згідно з рішенням Державної комісії, ракетний комплекс буде взято на озброєння, і вже цього року почнеться його серійне виробництво.


Завершилися державні випробування ракетного комплексу Вільха, - Турчинов 01
Завершилися державні випробування ракетного комплексу Вільха, - Турчинов 02
Завершилися державні випробування ракетного комплексу Вільха, - Турчинов 03

Завершилися державні випробування ракетного комплексу Вільха, - Турчинов 04

"Це великий спільний успіх українських науковців, конструкторів, виробничників та військових, які змогли реалізувати наймасштабніше завдання в найкоротші терміни", - наголосив він.

На випробуваннях був присутній Президент України Петро Порошенко, військові керівники, експерти та військові аташе із 7 країн, які висловили зацікавленість у проведенні переговорів про придбання нової потужної української зброї. "Незважаючи на велику зацікавленість наших іноземних партнерів, - наголосив Секретар РНБО України, - пріоритетом для нас є забезпечення ракетними комплексами наших Збройних сил".
Крім того, Турчинов повідомив про продовження активної роботи над реалізацією національної ракетної програми, "серед пріоритетів якої, зокрема, створення для нашої армії нових потужних крилатих і зенітних керованих ракет".

Завершилися державні випробування ракетного комплексу Вільха, - Турчинов 05

Завершилися державні випробування ракетного комплексу Вільха, - Турчинов 06
Завершилися державні випробування ракетного комплексу Вільха, - Турчинов 07


Завершилися державні випробування ракетного комплексу Вільха, - Турчинов 08
Завершилися державні випробування ракетного комплексу Вільха, - Турчинов 09Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики