Цензор.НЕТ

25.04.18 17:25

Пільговикам Львівщини будуть компенсувати 135 гривень на місяць за проїзд у транспорті, - ОДА

В рамках монетизації пільг за проїзд пільгових категорій населення Львівської області встановлено ​​щомісячну доплату в сумі 135 гривень.

Пільговикам Львівщини будуть компенсувати 135 гривень на місяць за проїзд у транспорті, - ОДА

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомила директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Наталія Кузяк.

"Ухвалено рішення встановити щомісячну грошову виплату в розмірі 135 грн. Її обчислюють як середню щодо вартості проїзду в комунальному транспорті по області", - розповіла вона.

За словами директора департаменту, на виконання постанови Кабінету Міністрів в області провели звірку кількості пільговиків – зараз це 301 тис. осіб. Але згідно з постановою, уточнила чиновниця, розмір виплат будуть обчислювати для кожного пільговика окремо, оскільки різні категорії мають право на різні види пільг.

Засоби для виплат повинні передбачити органи місцевого самоврядування, вказала Н.Кузяк.

"Зараз вони розглядають це питання, щоб запустити з червня поточного року", - додала вона.

Директор департаменту наголосила, що органи місцевого самоврядування мають право розширити як перелік пільгових категорій, які зможуть отримати доплату, так і збільшити суми компенсаційних виплат. Зокрема, йдеться про пенсіонерів, які, згідно з постановою, не входять до переліку категорій, якими гарантовано такі виплати.

"Якщо, наприклад, Львів побачить, що вартість проїзду в місті вище і є кошти, то вони зможуть ухвалити рішення про виділення більшої суми і для більшої кількості категорій", - пояснила Кузяк.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики