Цензор.НЕТ

26.04.18 08:47

Суд знову відновив Амосову на посаді ректора Національного медуніверситету ім. Богомольця. ДОКУМЕНТ

На сайті Національного медичного університету імені Богомольця опубліковано постанову Печерського суду від 23 квітня про задоволення позову Катерини Амосової.

Суд знову відновив Амосову на посаді ректора Національного медуніверситету ім. Богомольця. ДОКУМЕНТ

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише "Дзеркало тижня".

Згідно з рішенням судді, її мають відновити на роботі та виплатити заробітну плату за час вимушеного прогулу.

"Заяву представника позивача про забезпечення позову у справі за позовом Амосової Катерини Миколаївни до Міністерства охорони здоров'я, третя особа: Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, про визнання звільнення незаконним, скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення заробітку за час вимушеного прогулу - задовольнити", - йдеться в опублікованому рішенні.

Також суд постановив заборонити Міністерству охорони здоров'я оголошувати конкурс на заміщення посади ректора.

"Ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження та відкриття кримінального провадження", - йдеться в документі за підписом головуючого судді Віталія Писанця.

Суд знову відновив Амосову на посаді ректора Національного медуніверситету ім. Богомольця 01
Суд знову відновив Амосову на посаді ректора Національного медуніверситету ім. Богомольця 02

Нагадаємо, згідно з розпорядженням Міністерства охорони здоров'я України ректор Національного медичного університету імені Олександра Богомольця Катерина Амосова була тимчасово відсторонена від виконання своїх службових обов'язків через зрив ліцензійного іспиту.

Складання ліцензійного іспиту "Крок 1. Стоматологія" студентами всіх вищих медичних навчальних закладів відбувалося 20 лютого. Напередодні керівництво Національного медуніверситету імені Богомольця оприлюднило відкритий лист, в якому повідомило, що під час підготовки до цього тестування НМУ оголосив відкриті торги через систему PROZORRO із закупівлі послуг Центру тестування для студентів та інтернів протягом 2018 року. Втім, ці торги були зірвані Центром тестування, який не може визначити пропозиції для участі в тендері за наявності альтернативної пропозиції, яку довелося відхилити як таку, що не в повному обсязі відповідає технічним завданням.

Також наголошується, що в день зриву торгів НМУ передав до Центру тестування підписаний проректором проект договору з надання послуг "Крок 1. Стоматологія" на суму 104 202 грн, які закон дозволяє оплатити за тендер.

Як заявив адвокат К.Амосової Валентин Гвоздій, одним з винуватців зриву сьогоднішніх іспитів в НМУ є заступник міністра охорони здоров'я О. Лінчевський.

У Міністерстві охорони здоров'я була створена комісія для всебічного розгляду ситуації в НМУ ім. О.О. Богомольця, проте її членів і в.о. ректора не пускали до вишу.

23 лютого Наглядова рада НМУ ім. Богомольця висловила підтримку ректору Амосовій.

26 лютого окремі студенти НМУ оголосили про початок страйку на підтримку Амосової. Інші студенти зі свого боку заявили, що страйк є саботажем навчального процесу.

Адміністративний суд Києва відновив Амосову на посаді ректора Національного медуніверситету, а МОЗ - відсторонило.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики