Цензор.НЕТ

26.04.18 11:24

ЗНО-2018: найпопулярніші предмети серед випускників - українська мова і література, історія України та математика, - директор УЦОЯО Карандій

Понад 335 тис. випускників шкіл мають намір взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2018 році.

ЗНО-2018: найпопулярніші предмети серед випускників - українська мова і література, історія України та математика, - директор УЦОЯО Карандій

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Вадим Карандій на прес-конференції в четвер у Києві.

"Загалом для участі в основній сесії зовнішнього незалежного тестування зареєструвалося 335 843 осіб", - повідомив В.Карандій на прес-конференції в четвер у Києві.

За його словами, найбільш масовий предмет - українська мова і література, на другому місці - історія України, потім - математика.

В.Карандій зазначив, що найменше бажаючих для проходження тестування зареєструвалися на предмет "хімія" - 21978 осіб.

Для проходження тестування з української мови і літератури зареєструвалася 333 171 особа, історії України - 168 927, математики - 112 023, англійської мови - 89312, біології - 82320, географії - 79 711 випускників.

Найчисельнішими за кількістю учасників ЗНО є Київ, Дніпропетровська та Львівська області.

За даними В.Карандія, найменша кількість учасників, зареєстрованих на проходження ЗНО, у Луганській області.

Директор УЦОЯО також зазначив, що в структурі зареєстрованих учасників ЗНО 55,24% - випускники цього року, 36,03% - учні профтехзакладів і 8,73% - випускники попередніх років.

Спеціальні умови для проходження ЗНО будуть забезпечені 495 особам, із них 10 осіб з порушеннями зору отримають адаптовані тести шрифтом Брайля.

Крім того, В.Карандій повідомив, що з 30 квітня на інформаційних сторінках всіх учасників будуть розміщені запрошення-перепустки для проходження тестування, які треба буде самостійно роздрукувати.

Додатковий період реєстрації для учасників антитерористичної операції, осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, буде проведено з 3 до 21 травня.

Додаткова сесія ЗНО запланована на липень.

Згідно з графіком проведення ЗНО, розміщеним на сайті УЦОЯО, у 2018 році ЗНО з математики відбудеться 22 травня, української мови та літератури - 24 травня, в цьому ж місяці заплановано ЗНО з іспанської, німецької, французької мов, а ЗНО з інших предметів триватиме з 1 до 13 червня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики