Цензор.НЕТ

28.04.18 10:14

Нацполіція отримає 250 сучасних німецьких гвинтівок і автоматів для спецпідрозділу КОРД до кінця року, - Князєв

До кінця 2018 року Національна поліція України отримає 250 сучасних гвинтівок для підрозділу спеціального призначення КОРД, а також кілька тисяч сучасних німецьких автоматів.

Нацполіція отримає 250 сучасних німецьких гвинтівок і автоматів для спецпідрозділу КОРД до кінця року, - Князєв

Про це заявив глава Національної поліції України Сергій Князєв, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

"Зараз ми чекаємо поставку 250 сучасних гвинтівок європейського зразка. Також маємо намір укласти угоди та отримати декілька тисяч сучасних німецьких автоматів, якими користуватимуться, насамперед, поліція спецназу та патрульна поліція. Ми беремо це зобов’язання на себе, і до кінця року ми його виконаємо", - сказав він.

Крім того, С.Князєв підкреслив, що підрозділи будуть забезпечені форменим одягом і необхідними спеціальними засобами, які допоможуть бійцям вижити в екстремальних умовах.

Як відомо, в березні 2015 року міністр внутрішніх справ оголосив про створення єдиного спеціального підрозділу для оперативного реагування за аналогією до американського спецпідрозділу SWAT - Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД). Як зазначив Варченко, планується, що національна поліція поділятиметься на п'ять напрямків: слідча поліція, патрульна поліція, поліція охорони, спецпідрозділ і поліція спеціального призначення, яка буде на спеціальних об'єктах, наприклад на об'єктах атомної енергетики або на військових об'єктах.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики